Stříbrný náramek STROM ŽÍVOTA

Kvalitní a velmi žádaný kus Stříbrný náramek STROM ŽÍVOTA od přední značky Bealio jde nakoupit na našich stránkách teď ve slevě. V současnosti za 739 Kč.
Stříbrný náramek STROM ŽÍVOTA
Značka: Bealio
739 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Překrásný náramek pro dívky a ženy. Jemný strom života pro každou příležitost. Perfektní doplněk, který se vždy hodí.

Strom života je nádherným symbolem životodárné síly, kterou je příroda obdařena. Strom i pro člověka znázorňuje potřebu zapustit kořeny a to v dobré půdě, kde může čerpat sílu. Jen pevný a zdravý strom vyroste a může druhým poskytnout stín k odpočinku, bezpečné útočiště a svými plody občerstvení a povzbuzení. 

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 8 mm. Šířka vzoru 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Strom života. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Délka 16+3 cm. . .