Stříbrný náramek SRDÍČKA

Zlevněný produkt Stříbrný náramek SRDÍČKA od známé kvalitní značky Bealio snadno můžete sehnat právě nyní levně! Nyní lze objednat jen za 789 Kč.
Stříbrný náramek SRDÍČKA
Značka: Bealio
789 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Romantický náramek pro dívky a ženy. Jemná srdíčka pro každou příležitost. Perfektní doplněk, který se vždy hodí.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 11 mm. Šířka vzoru 18 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Délka 16+3 cm. . .