Stříbrný náramek SLZA modrý OPÁL

Velmi žádaný kus Stříbrný náramek SLZA modrý od populární značky Bealio pořídíte zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za 2 899 Kč.
Stříbrný náramek SLZA modrý OPÁL
Značka: Bealio
2 899 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrný náramek pro dívky a ženy. Duhový opál je krásně zasazený do kombinace dvou velikostí kapek. Náramek bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 11 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Slza. Motiv Elegantní. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Délka náramku 18+3 cm. . .