Stříbrný náramek SINGAPORE Délka náramku: 17 cm

Jemný náramek pro dívky a ženy. Jeden z nejvíce populárních řetízků. Skvělý i pro malé holčičky. Exkluzivní nabídka -... více informací »
Stříbrný náramek SINGAPORE Délka náramku: 17 cm
Značka: Bealio
262 Kč
Ověřit dostupnost
Jemný náramek pro dívky a ženy. Jeden z nejvíce populárních řetízků. Skvělý i pro malé holčičky. Exkluzivní nabídka -...

Jemný náramek pro dívky a ženy. Jeden z nejvíce populárních řetízků. Skvělý i pro malé holčičky.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 17 cm. Šířka vzoru 2 mm. Váha od 0,98 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. .
Nejprodávanější produkt Stříbrný náramek SINGAPORE Délka náramku: je k získání lehce tady a teď na našem webu umístěný v kategorii náramky. Nyní můžete najít parádní produkty ve zmiňované rubrice snadno online.

Ve slevě produkt Stříbrný náramek SINGAPORE Délka od dodavatele kvalitních produktů Bealio snadno můžete pořídit u nás teď za rozumné peníze! Právě teď jen za 262 Kč.