Stříbrný náramek ŘECKÝ Délka náramku: 18 cm

Oslnivý náramek pro dívky a ženy. Nádherně lesklé kroužky perfektně odrážejí světlo a řetízek se tak neustále... více informací »
Stříbrný náramek ŘECKÝ Délka náramku: 18 cm
Značka: Bealio
915 Kč
Ověřit dostupnost
Oslnivý náramek pro dívky a ženy. Nádherně lesklé kroužky perfektně odrážejí světlo a řetízek se tak neustále...

Oslnivý náramek pro dívky a ženy. Nádherně lesklé kroužky perfektně odrážejí světlo a řetízek se tak neustále třpytí.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 18 cm. Šířka vzoru 10 mm. Váha od 5,44 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . . Výjimečný a žádaný výrobek Stříbrný náramek ŘECKÝ Délka máte možnost sehnat snadno tu na našem webu zařazený v rubrice náramky. Nyní najdete nové zboží z této populární kategorie za výprodejovou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Máme v nabídce také více kousků od značky Bealio. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Bealio vás a vaše blízké obohatí o vynikající zboží..

Vysoce kvalitní produkt Stříbrný náramek ŘECKÝ Délka originál od výrobce Bealio snadno můžete pořídit tady a teď za výhodnou cenu. Právě nyní za 915 Kč.