Stříbrný náramek ŘECKÝ bílý OPÁL

Tento výjimečný kousek Stříbrný náramek ŘECKÝ bílý od populárního výrobce Bealio pohodlně pořídíte zrovna dnes za outletovou cenu. Právě teď jen za 3 599 Kč.
Stříbrný náramek ŘECKÝ bílý OPÁL
Značka: Bealio
3 599 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Noblesní stříbrný náramek pro dívky a ženy. Duhový opál je krásně zasazený do kombinace s tajuplným řeckým vzorem. Náramek bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Jedinečná souprava v kombinaci se Stříbrným náhrdelníkem ŘECKÝ bílý OPÁL.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Elegantní. Motiv Řecký. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Délka náramku 18+3 cm. . .