Stříbrný náramek PLETENÝ bicolor ROSE Délka náramku: 18 cm

Krásný stříbrný náramek pro dívky a ženy. S nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE... více informací »
Stříbrný náramek PLETENÝ bicolor ROSE Délka náramku: 18 cm
Značka: Bealio
999 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný stříbrný náramek pro dívky a ženy. S nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE...

Krásný stříbrný náramek pro dívky a ženy. S nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR – dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem. Nádherně lesklé kroužky perfektně odrážejí světlo a řetízek se tak neustále třpytí.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Stříbrný náhrdelník PLETENÝ bicolor ROSE

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 18 cm. Šířka vzoru 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Broušený. Povrch Zlacení Rose. Povrch Bicolor. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Motiv Pletený. Motiv Plochý. Barva Růžová. Barva Mix. Barva Bez kamene

Ve slevě výrobek Stříbrný náramek PLETENÝ bicolor ROSE Délka náramku: 18 od značky s dobrým jménem Bealio snadno získáte v naší aktuální nabídce extra se slevou. Nyní získáte od 999 Kč.