Stříbrný náramek OVÁLKY MĚSÍČNÍ brus Délka náramku: 18 cm

Překrásný náramek pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené oválky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi... více informací »
Stříbrný náramek OVÁLKY MĚSÍČNÍ brus Délka náramku: 18 cm
Značka: Bealio
412 Kč
Ověřit dostupnost
Překrásný náramek pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené oválky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi...

Překrásný náramek pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené oválky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi nejelegantnější a nejpevnější typ řetízků.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek
  • Řetízek na nohu

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 18 cm. Šířka vzoru 3 mm. Váha od 1,75 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . . Výjimečný kousek Stříbrný náramek OVÁLKY MĚSÍČNÍ brus Délka náramku: 18 cm jde získat právě zde tu na našem webu umístěný v kategorii náramky. Nyní můžete najít ostatní produkty z této oblíbené kategorie v akci! Přední výrobce Bealio má skvělé zboží za rozumné peníze.

Tento skvělý výrobek Stříbrný náramek OVÁLKY MĚSÍČNÍ od skvělé značky Bealio získáte právě nyní ve výhodné akci! Na našich stránkách za 412 Kč.