Stříbrný náramek MĚSÍČNÍ 5 mm

Tento velmi žádaný kus Stříbrný náramek MĚSÍČNÍ 5 od našeho známého výrobce Bealio je k získání právě teď v nabídce skutečně levně! Na našich stránkách za 1 688 Kč.
Stříbrný náramek MĚSÍČNÍ 5 mm
Značka: Bealio
1 688 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zářivý náramek pro dívky a ženy. Jemně a hustě vybroušené měsíčky jsou aktuálně nejlepším možným diamantovým brusem na řetízcích. Neustále se třpytí a září, jsou naprosto nepřehlédnutelné a pomohou vám jedinečně a neustále upoutávat pozornost a zářit.

Pro dokonalé slazení doporučujeme i Měsíční náhrdelník 5 mm.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 5 mm. Váha 5,95 g. Délka náramku 17+3 cm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Motiv Kuličky. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Délka náramku 17+3 cm.