Stříbrný náramek KULIČKY MĚSÍČNÍ brus Délka náramku: 18 cm

Jemný náramek pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené kuličky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi... více informací »
Stříbrný náramek KULIČKY MĚSÍČNÍ brus Délka náramku: 18 cm
Značka: Bealio
264 Kč
Ověřit dostupnost
Jemný náramek pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené kuličky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi...

Jemný náramek pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené kuličky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi nejelegantnější a nejpevnější typ řetízků.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek
  • Řetízek na nohu

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 18 cm. Šířka vzoru 3 mm. Váha od 1,80 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . .

Akční a ve slevě kus Stříbrný náramek KULIČKY MĚSÍČNÍ brus Délka od dodavatele s dlouholetou historií Bealio snadno získáte právě teď za báječnou cenu! Aktuálně stojí u nás 264 Kč.