Stříbrný náramek KŘÍŽ

Kvalitní a levný výrobek Stříbrný náramek KŘÍŽ od skvělé a známé značky Bealio lze získat nyní za super cenu. Aktuálně za super cenu 577 Kč.
Stříbrný náramek KŘÍŽ
Značka: Bealio
577 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Krásný náramek pro dívky a ženy. Minimalistický křížek pro každou příležitost. Perfektní doplněk, který se vždy hodí.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kříž. Motiv Minimalistický. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Délka 16+3 cm. . .