Stříbrný náramek KRÁLOVSKÝ Délka náramku: 22 cm

Exkluzivní náramek pro muže. Pletený stříbrný řetěz v té nejvyšší kvalitě a TOP hranaté variantě. Speciální nabídka -... více informací »
Stříbrný náramek KRÁLOVSKÝ Délka náramku: 22 cm
Značka: Bealio
4 650 Kč
Ověřit dostupnost
Exkluzivní náramek pro muže. Pletený stříbrný řetěz v té nejvyšší kvalitě a TOP hranaté variantě. Speciální nabídka -...

Exkluzivní náramek pro muže. Pletený stříbrný řetěz v té nejvyšší kvalitě a TOP hranaté variantě.

Speciální nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 22 cm. Šířka vzoru 5 mm. Váha od 19,48 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. . Povedený produkt dostanete bezstarostně tu na webu v oblíbené rubrice stříbrné náramky pro muže. Najděte si skvělé produkty ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý dodavatel Bealio pro vás vyrábí kvalitní zboží. za skutečně nízé ceny! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Super výrobek Stříbrný náramek KRÁLOVSKÝ Délka od společnosti s výborným jménem Bealio snadno můžete pořídit u nás za rozumné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 4 650 Kč.