brilianty-sperky.cz

Stříbrný náramek KAPKY modrý TYRKYS

Kvalitní produkt Stříbrný náramek KAPKY modrý od výrobce se zárukou kvality Bealio lze zakoupit teď výhodně. Právě lze objednat jen za 2 399 Kč.
Stříbrný náramek KAPKY modrý TYRKYS
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
2 399
Popis produktu

Elegantní stříbrný náramek pro dívky a ženy. Tyrkys je krásně zasazený do kombinace dvou zvlněných kapek. Náramek bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Tyrkys – název pochází z francouzského turques, což bylo označení pro Turky, kteří jako první tyrkys dováželi do Evropy z perských nalezišť. Pro peršany to byl po tisíce let národní kámen. Oblíbený je díky svému jedinečnému zbarvení od nebesky modré až po modrozelnou. Charakteristické jsou též tmavé žilky, které však nejsou pravidlem a na některých kouscích se nevyskytují.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Tyrkys. Motiv Slza. Motiv Elegantní. Motiv Vlnky. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Délka náramku 17+3 cm. .