Stříbrný náramek KAPKY bílý OPÁL

Kvalitní a levný kus Stříbrný náramek KAPKY bílý od známého výrobce Bealio můžete najít u nás za zcela nejnižší cenu! Nyní za 2 399 Kč.
Stříbrný náramek KAPKY bílý OPÁL
Značka: Bealio
2 399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrný náramek pro dívky a ženy. Duhový opál je krásně zasazený do kombinace dvou zvlněných kapek. Náramek bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Slza. Motiv Elegantní. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Délka náramku 18+3 cm. .