Stříbrný náramek H 3+1 SQUASH 4 mm Délka náramku: 18 cm

Fantastický náhrdelník H-Figara se zrcadlící destičkou. Dokonale vyzývavá elegance s jedinečným třpytem a leskem. Exkluzivní... více informací »
Stříbrný náramek H 3+1 SQUASH 4 mm Délka náramku: 18 cm
Značka: Bealio
499 Kč
Ověřit dostupnost
Fantastický náhrdelník H-Figara se zrcadlící destičkou. Dokonale vyzývavá elegance s jedinečným třpytem a leskem. Exkluzivní...

Fantastický náhrdelník H-Figara se zrcadlící destičkou. Dokonale vyzývavá elegance s jedinečným třpytem a leskem.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek
  • Řetízek na nohu – bonus pro ženy

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 18 cm. Šířka vzoru 4 mm. Váha od 2,86 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže.

Akční produkt Stříbrný náramek H 3+1 od kvalitní společnosti Bealio lze zakoupit tady a teď právě za rozumné peníze! Výhodně za 499 Kč.