brilianty-sperky.cz

Stříbrný náramek ELEGANTNÍ TYRKYS

Tento akční a ve slevě kousek Stříbrný náramek ELEGANTNÍ TYRKYS od top značky Bealio seženete v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu. Výhodně za cenu 2 799 Kč.
Stříbrný náramek ELEGANTNÍ TYRKYS
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
2 799
Popis produktu

Půvabný tyrkysový náramek pro dívky a ženy. 

Tyrkys – název pochází z francouzského turques, což bylo označení pro Turky, kteří jako první tyrkys dováželi do Evropy z perských nalezišť. Pro peršany to byl po tisíce let národní kámen. Oblíbený je díky svému jedinečnému zbarvení od nebesky modré až po modrozelnou. Charakteristické jsou též tmavé žilky, které však nejsou pravidlem a na některých kouscích se nevyskytují.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 5 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Tyrkys. Motiv Elegantní. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Délka náramku 17+3 cm. . . .