brilianty-sperky.cz

Stříbrný náramek ELEGANTNÍ bílý OPÁL

Výjimečný produkt Stříbrný náramek ELEGANTNÍ bílý od odblíbeného výrobce Bealio snadno můžete najít momentálně extra se slevou! Produkt momentálně prodáváme za 2 799 Kč.
Stříbrný náramek ELEGANTNÍ bílý OPÁL
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
2 799
Popis produktu

Zářivý opálový náramek pro dívky a ženy. Jedinečný opál vás dovede až do krásných vzpomínek na procházky po pobřeží a pohledu do třpytivých mořských vlnek.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 5 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Délka náramku 17+3 cm. . . .