brilianty-sperky.cz

Stříbrný náramek DESÁTEK růženec

Velmi prodávaný produkt Stříbrný náramek DESÁTEK růženec od dodavatele zboží Bealio jde sehnat právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. Cena od 899 Kč.
Stříbrný náramek DESÁTEK růženec
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
899
Popis produktu

Elegantní stříbrný náramek s desátkem růžence. Jednoduchý a krásný design diamantově broušených kuliček. Ideální náramek pro okamžité, snadné a rychlé počítání kuliček při modlitbě růžence.

Skvělý doplněk jako připomínka modlitby a víry. Perfektní dárek i pro výjimečné životní chvíle, jako je například biřmování, duchovní pouť nebo duchovní obnova.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 3 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Náboženské. Motiv Růženec. Motiv Desátek. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Délka náramku 18 cm.