Stříbrný náramek BISMARK Délka náramku: 17 cm

Překrásný náramek pro dívky a ženy. Řetízek je skládaný z malých oček, která jsou slisována do sebe a následně je... více informací »
Stříbrný náramek BISMARK Délka náramku: 17 cm
Značka: Bealio
588 Kč
Ověřit dostupnost
Překrásný náramek pro dívky a ženy. Řetízek je skládaný z malých oček, která jsou slisována do sebe a následně je...

Překrásný náramek pro dívky a ženy. Řetízek je skládaný z malých oček, která jsou slisována do sebe a následně je výsledný řetízek vybroušený diamanty. Potěší vás svou jemností, lehkostí a jedinečným třpytem.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 17 cm. Šířka vzoru 4 mm. Váha od 2,60 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . .
Super produkt jde pořídit zrovna tady u nás v oblíbené rubrice náramky. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této známé rubriky za výborné peníze. Věhlasná značka Bealio svým zákazníkům dodává špičkový sortiment .

Tento žádaný produkt Stříbrný náramek BISMARK Délka náramku: 17 od top výrobce Bealio je dostupný teď opravdu levně. V akci za cenu 588 Kč.