Stříbrný náramek 3+1 MĚSÍČNÍ brus Délka náramku: 17 cm

Zářivý náramek pro dívky a ženy. Velice populární třpytivý řetízek. Perfektní kombinace 3 broušených oválků a 1... více informací »
Stříbrný náramek 3+1 MĚSÍČNÍ brus Délka náramku: 17 cm
Značka: Bealio
595 Kč
Ověřit dostupnost
Zářivý náramek pro dívky a ženy. Velice populární třpytivý řetízek. Perfektní kombinace 3 broušených oválků a 1...

Zářivý náramek pro dívky a ženy. Velice populární třpytivý řetízek. Perfektní kombinace 3 broušených oválků a 1 hladkého.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek
  • Řetízek na nohu

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 17 cm. Šířka vzoru 2 mm. Váha od 2,42 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . .

Tento žádaný produkt Stříbrný náramek 3+1 MĚSÍČNÍ brus Délka originál od výrobce Bealio jde koupit v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 595 Kč.