Stříbrný náramek 3+1 H-FIGARO 080 Délka náramku: 18 cm

Klasický řetízek v upgrade s příčkou, takzvaným "HÁ-čkem" Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malá a 1... více informací »
Stříbrný náramek 3+1 H-FIGARO 080 Délka náramku: 18 cm
Značka: Bealio
615 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický řetízek v upgrade s příčkou, takzvaným "HÁ-čkem" Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malá a 1...

Klasický řetízek v upgrade s příčkou, takzvaným „HÁ-čkem“ Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malá a 1 dlouhé.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 18 cm. Šířka vzoru 3 mm. Váha od 2,69 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. . Unikátní a oblíbený produkt jde nakoupit rovnou tady na našich stránkách v populární sekci stříbrné náramky pro muže! Nyní můžete najít další produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Bealio prodává špičkové zboží ! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Kvalitní produkt Stříbrný náramek 3+1 H-FIGARO 080 od známého předního výrobce Bealio můžete nakoupit zrovna dnes extra výhodně! Cena od 615 Kč.