Stříbrný náramek 3+1 FIGARO 120 Délka náramku: 20 cm

Klasický řetízek s krásně pospojovanými stříbrnými očky. Nejvíce osvědčená kombinace 3 malá a 1 dlouhé... více informací »
Stříbrný náramek 3+1 FIGARO 120 Délka náramku: 20 cm
Značka: Bealio
1 039 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický řetízek s krásně pospojovanými stříbrnými očky. Nejvíce osvědčená kombinace 3 malá a 1 dlouhé...

Klasický řetízek s krásně pospojovanými stříbrnými očky. Nejvíce osvědčená kombinace 3 malá a 1 dlouhé očko. „Super-light“ – díky speciálnímu válcování je z tenkých stříbrných prutů vytvořen širší výsledný řetízek s úzkým profilem. Díky tomu je řetízek extra příjemný na nošení, působí masivněji a je za skvělou cenu!

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 20 cm. Šířka vzoru 5 mm. Váha od 5,43 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. .

Oblíbený a akční výrobek Stříbrný náramek 3+1 FIGARO 120 Délka náramku: 20 od top výrobce Bealio máte možnost získat právě teď za výborné peníze! K sehnání zrovna v akci za 1 039 Kč.