brilianty-sperky.cz

Stříbrný náramek 3+1 FIGARO 100 Délka náramku: 18 cm

Tento velmi žádaný produkt Stříbrný náramek 3+1 FIGARO 100 Délka od známého výrobce Bealio je k dispozici zde za výborné peníze. Nyní pořídíte jen za 607 Kč.
Stříbrný náramek  3+1 FIGARO 100 Délka náramku: 18 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
607
Popis produktu

Klasický řetízek s krásně pospojovanými stříbrnými očky. Nejvíce osvědčená kombinace 3 malá a 1 dlouhé očko. „Super-light“ – díky speciálnímu válcování je z tenkých stříbrných prutů vytvořen širší výsledný řetízek s úzkým profilem. Díky tomu je řetízek extra příjemný na nošení, působí masivněji a je za skvělou cenu!

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka náramku 20 cm. Šířka vzoru 3,5 mm. Váha od 3,25 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. .