Stříbrný náhrdelník SRDÍČKO jemné

Tento kvalitní a žádaný produkt Stříbrný náhrdelník SRDÍČKO jemné od známého výrobce Bealio snadno získáte v naší aktuální nabídce za outletovou cenu! Cena již od 1 199 Kč.
Stříbrný náhrdelník SRDÍČKO jemné
Značka: Bealio
1 199 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Krásný náhrdelník pro dívky a ženy. Jemné srdíčko se spoustou čirých zirkonů. Překrásně září.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 9 mm. Výška vzoru 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku S řetízkem. Délka 40+5 cm. .