Stříbrný náhrdelník SRDCE Délka řetízku: 42 cm

Velmi prodávaný produkt Stříbrný náhrdelník SRDCE Délka řetízku: od dodavatele s dobrým jménem Bealio můžete dostat právě teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka od 505 Kč.
Stříbrný náhrdelník SRDCE Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
505 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Něžný náhrdelník pro dívky a ženy. Velice populární třpytivý řetízek. Zosobnění romantiky a jemnosti.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek
  • Řetízek na nohu

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 45 cm. Šířka vzoru 3 mm. Váha od 2,43 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Srdce. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. .