brilianty-sperky.cz

Stříbrný náhrdelník SPOJENÁ SRDÍČKA

Kvalitní a levný produkt Stříbrný náhrdelník SPOJENÁ SRDÍČKA od populárního výrobce Bealio jde získat právě nyní na našich stránkách levně! Právě lze objednat jen za 1 099 Kč.
Stříbrný náhrdelník SPOJENÁ SRDÍČKA
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 099
Popis produktu

Stylový náhrdelník pro dívky a ženy. Kombinované propojené lesklé a zářivé srdíčko. Elegantní a šarmantní doplněk pro každý den.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška přívěsku 11 mm. Šířka přívěsku 18 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Délka 40+5 cm. . .