Stříbrný náhrdelník SINGAPORE Délka řetízku: 36 cm

Jemný náhrdelník pro dívky a ženy. Jeden z nejvíce populárních řetízků. Skvělý i pro malé holčičky. Exkluzivní nabídka -... více informací »
Stříbrný náhrdelník SINGAPORE Délka řetízku: 36 cm
Značka: Bealio
568 Kč
Ověřit dostupnost
Jemný náhrdelník pro dívky a ženy. Jeden z nejvíce populárních řetízků. Skvělý i pro malé holčičky. Exkluzivní nabídka -...

Jemný náhrdelník pro dívky a ženy. Jeden z nejvíce populárních řetízků. Skvělý i pro malé holčičky.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 36 cm. Šířka vzoru 2 mm. Váha od 2,04 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. .

Kvalitní a levný kus Stříbrný náhrdelník SINGAPORE Délka od přední značky Bealio snadno můžete najít bezpečně online v bezva akci. V současnosti za 568 Kč.