brilianty-sperky.cz

Stříbrný náhrdelník RŮŽENEC perličkový

Tento unikátní produkt Stříbrný náhrdelník RŮŽENEC od spolehlivého výrobce Bealio lze pořídit právě nyní za výhodnou cenu. Akční ceny již od 2 649 Kč.
Stříbrný náhrdelník RŮŽENEC perličkový
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
2 649
Popis produktu

Elegantní stříbrný náhrdelník s desátkem růžence. Jednoduchý a krásný design perličkových kuliček. Ideální náramek pro okamžité, snadné a rychlé počítání kuliček při modlitbě růžence.

Skvělý doplněk jako připomínka modlitby a víry. Perfektní dárek i pro výjimečné životní chvíle, jako je například biřmování, duchovní pouť nebo duchovní obnova.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 4 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Perla. Motiv Náboženské. Motiv Růženec. Motiv Desátek. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Délka řetízku 60 cm.