brilianty-sperky.cz

Stříbrný náhrdelník RŮŽENEC kamínkový

Kvalitní a levný produkt Stříbrný náhrdelník RŮŽENEC s pečetí kvality od značky Bealio je k dispozici online v bezva akci! V akci za 2 499 Kč.
Stříbrný náhrdelník RŮŽENEC kamínkový
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
2 499
Popis produktu

Elegantní stříbrný náhrdelník s desátkem růžence. Jednoduchý a krásný design diamantově broušených kuliček. Ideální náramek pro okamžité, snadné a rychlé počítání kuliček při modlitbě růžence.

Skvělý doplněk jako připomínka modlitby a víry. Perfektní dárek i pro výjimečné životní chvíle, jako je například biřmování, duchovní pouť nebo duchovní obnova.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 3 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Zirkon. Motiv Náboženské. Motiv Růženec. Motiv Desátek. Barva Černá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Délka řetízku 50 cm.