Stříbrný náhrdelník ROMBO Délka řetízku: 45 cm

Krásný náhrdelník pro dívky a ženy. Ta pravá volba okrasného řetízeku pro každý den. Exkluzivní nabídka - máme pro vás... více informací »
Stříbrný náhrdelník ROMBO Délka řetízku: 45 cm
Značka: Bealio
1 109 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný náhrdelník pro dívky a ženy. Ta pravá volba okrasného řetízeku pro každý den. Exkluzivní nabídka - máme pro vás...

Krásný náhrdelník pro dívky a ženy. Ta pravá volba okrasného řetízeku pro každý den.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 45 cm. Šířka vzoru 3 mm. Váha od 5,41 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . .

Kvalitní a velmi žádaný produkt Stříbrný náhrdelník ROMBO Délka řetízku: od známé kvalitní značky Bealio jde sehnat momentálně na našich stránkách ve slevě! Zrovna teď v akci za 1 109 Kč.