Stříbrný náhrdelník PLETENÝ tricolor Délka řetízku: 45 cm

Krásný stříbrný náhrdelník pro dívky a ženy. S nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná... více informací »
Stříbrný náhrdelník PLETENÝ tricolor Délka řetízku: 45 cm
Značka: Bealio
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný stříbrný náhrdelník pro dívky a ženy. S nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná...

Krásný stříbrný náhrdelník pro dívky a ženy. S nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR – rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem. Nádherně lesklé kroužky perfektně odrážejí světlo a řetízek se tak neustále třpytí.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Stříbrný náramek PLETENÝ tricolor

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 45 cm. Šířka vzoru 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Broušený. Povrch Tricolor. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Motiv Pletený. Motiv Plochý. Barva Mix. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy.
Tento exkluzivní kus Stříbrný náhrdelník PLETENÝ tricolor Délka řetízku: 45 cm můžete pořídit mimo jiné na našich stránkách v oblíbené kategorii módní doplňky. Připravili jsme akční produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další kvalitní zboží od výrobce Bealio. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Bealio vám představuje vysoce kvalitní produkty. za báječnou cenu.

Kvalitní kousek Stříbrný náhrdelník PLETENÝ tricolor Délka řetízku: 45 od dodavatele se skvělou pověstí Bealio lze zakoupit tady nyní za báječnou cenu. Cena od 2 599 Kč.