brilianty-sperky.cz

Stříbrný náhrdelník PLETENÝ tricolor Délka řetízku: 45 cm

Kvalitní a velmi žádaný produkt Stříbrný náhrdelník PLETENÝ tricolor Délka od našeho výrobce Bealio máte možnost získat v naší online nabídce za báječnou cenu. Výhodně za super cenu 2 599 Kč.
Stříbrný náhrdelník PLETENÝ tricolor Délka řetízku: 50 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
2 599
Popis produktu

Krásný stříbrný náhrdelník pro dívky a ženy. S nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR – rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem. Nádherně lesklé kroužky perfektně odrážejí světlo a řetízek se tak neustále třpytí.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Stříbrný náramek PLETENÝ tricolor

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 45 cm. Šířka vzoru 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Broušený. Povrch Tricolor. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Motiv Pletený. Motiv Plochý. Barva Mix. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy.