brilianty-sperky.cz

Stříbrný náhrdelník PLETENÝ bicolor ROSE Délka řetízku: 42 cm

Zcela unikátní produkt Stříbrný náhrdelník PLETENÝ bicolor ROSE Délka od značky Bealio pohodlně dostanete online opravdu výhodně. Momentálně v akci za 2 169 Kč.
Stříbrný náhrdelník PLETENÝ bicolor ROSE Délka řetízku: 45 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
2 169
Popis produktu

Krásný stříbrný náhrdelník pro dívky a ženy. S nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR – dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem. Nádherně lesklé kroužky perfektně odrážejí světlo a řetízek se tak neustále třpytí.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Stříbrný náramek PLETENÝ bicolor ROSE

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka vzoru 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Broušený. Povrch Zlacení Rose. Povrch Bicolor. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Motiv Pletený. Motiv Plochý. Barva Růžová. Barva Mix. Barva Bez kamene