Stříbrný náhrdelník PANCER 140 Délka řetízku: 50 cm

Tento neodolatelný kousek Stříbrný náhrdelník PANCER 140 Délka řetízku: od značky s dlouholetou historií Bealio dostanete právě dnes za rozumné peníze! Nyní získáte od 3 390 Kč.
Stříbrný náhrdelník PANCER 140 Délka řetízku: 50 cm
Značka: Bealio
3 390 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Klasický řetízek s krásně pospojovanými stříbrnými očky. „Super-light“ – díky speciálnímu válcování je z tenkých stříbrných prutů vytvořen širší výsledný řetízek s úzkým profilem. Díky tomu je řetízek extra příjemný na nošení, působí masivněji a je za skvělou cenu!

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 55 cm. Šířka vzoru 6 mm. Váha od 17,51 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. .