Stříbrný náhrdelník OVÁLKY MĚSÍČNÍ brus Délka řetízku: 42 cm

Překrásný náhrdelník pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené oválky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi... více informací »
Stříbrný náhrdelník OVÁLKY MĚSÍČNÍ brus Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
983 Kč
Ověřit dostupnost
Překrásný náhrdelník pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené oválky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi...

Překrásný náhrdelník pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené oválky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi nejelegantnější a nejpevnější typ řetízků.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek
  • Řetízek na nohu

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka vzoru 3 mm. Váha od 3,63 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . .

Nový výrobek Stříbrný náhrdelník OVÁLKY MĚSÍČNÍ brus Délka řetízku: značky Bealio jde sehnat na našich stránkách nyní v akci! Momentálně k dispozici za 983 Kč.