Stříbrný náhrdelník MOTÝL akvamarín

Tento levný výrobek Stříbrný náhrdelník MOTÝL akvamarín od přední společnosti Bealio můžete získat online za výhodné peníze! Výhodně teď u nás za 1 599 Kč.
Stříbrný náhrdelník MOTÝL akvamarín
Značka: Bealio
1 599 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Krásný stříbrný náhrdelník pro dívky a ženy. Dokonale vytvarovaný motýlek se zářivými zirkony barvy moře. Perfektní náhrdelník pro každý den. 

Motýl je symbolem zásadní změny či proměny v životě. V křesťanské symbolice pak nacházíme přesah do konečné proměny – vzkříšení. Motýl nám ukazuje úchvatnou lehkost ducha a jeho let – jeho tetelení je zosobněním radosti a svobody.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška přívěsku 20 mm. Šířka přívěsku 23 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Motýl. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Délka 40+5 cm. . .