Stříbrný náhrdelník KULIČKY MĚSÍČNÍ brus Délka řetízku: 42 cm

Jemný náhrdelník pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené kuličky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi... více informací »
Stříbrný náhrdelník KULIČKY MĚSÍČNÍ brus Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
849 Kč
Ověřit dostupnost
Jemný náhrdelník pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené kuličky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi...

Jemný náhrdelník pro dívky a ženy. Dokonale vybroušené kuličky na sebe navazují řetízkem anker, který se řadí mezi nejelegantnější a nejpevnější typ řetízků.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek
  • Řetízek na nohu

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka vzoru 3 mm. Váha od 3,70 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . .
Kvalitní a žádaný produkt máte možnost najít bezstarostně tady na stránkách v sekci náhrdelníky! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z naší kategorie za parádní cenu. To však není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také více produktů od značky Bealio. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Stříbrný náhrdelník KULIČKY MĚSÍČNÍ brus od společnosti s výborným jménem Bealio jednoduše získáte právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 849 Kč.