brilianty-sperky.cz

Stříbrný náhrdelník KULIČKA 7 mm bílý OPÁL

Unikátní a žádaný produkt Stříbrný náhrdelník KULIČKA 7 mm bílý od výrobce se skvělou pověstí Bealio je k dispozici tady za super peníze. Akční cena 990 Kč.
Stříbrný náhrdelník KULIČKA 7 mm bílý OPÁL
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
990
Popis produktu

Nádherný stříbrný náhrdelník pro dívky a ženy. Duhová opálová kulička na jemném řetízku je skvělou ozdobou pro každou příležitost.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost přívěsku 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Kulatý. Motiv Kuličky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Délka 40+5 cm. . .