Stříbrný náhrdelník KRÁLOVSKÝ Délka řetízku: 50 cm

Exkluzivní náhrdelník pro muže. Pletený stříbrný řetěz v té nejvyšší kvalitě a TOP hranaté variantě. Speciální nabídka... více informací »
Stříbrný náhrdelník KRÁLOVSKÝ Délka řetízku: 50 cm
Značka: Bealio
12 250 Kč
Ověřit dostupnost
Exkluzivní náhrdelník pro muže. Pletený stříbrný řetěz v té nejvyšší kvalitě a TOP hranaté variantě. Speciální nabídka...

Exkluzivní náhrdelník pro muže. Pletený stříbrný řetěz v té nejvyšší kvalitě a TOP hranaté variantě.

Speciální nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 50 cm. Šířka vzoru 5 mm. Váha od 48,33 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. . Výjimečný a žádaný produkt Stříbrný náhrdelník KRÁLOVSKÝ Délka řetízku: 50 máte možnost koupit nyní na našich stránkách v populární rubrice řetízky! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z naší sekce za výhodnou cenu. Věhlasná značka Bealio svým zákazníkům nabízí top výrobky za překvapivě výhodné ceny. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás více kousků od značky Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zcela unikátní výrobek Stříbrný náhrdelník KRÁLOVSKÝ Délka od výrobce s dobrým jménem Bealio jednoduše naleznete aktuálně na webu ve výprodejové akci! Akční cena již od 12 250 Kč.