Stříbrný náhrdelník H 3+1 SQUASH 6 mm Délka řetízku: 50 cm

Fantastický náhrdelník H-Figara se zrcadlící destičkou. Dokonale vyzývavá elegance s jedinečným třpytem a leskem. Exkluzivní... více informací »
Stříbrný náhrdelník H 3+1 SQUASH 6 mm Délka řetízku: 50 cm
Značka: Bealio
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Fantastický náhrdelník H-Figara se zrcadlící destičkou. Dokonale vyzývavá elegance s jedinečným třpytem a leskem. Exkluzivní...

Fantastický náhrdelník H-Figara se zrcadlící destičkou. Dokonale vyzývavá elegance s jedinečným třpytem a leskem.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 50 cm. Šířka vzoru 6 mm. Váha od 14,51 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže.
Často hledaný produkt můžete pořídit právě teď u nás ve známé sekci řetízky! Nyní můžete koupit ještě ostatní zboží z naší kategorie ve slevě! Významný dodavatel Bealio poskytuje prvotřídní výrobky . Vždyť to vidíte sami!

Oblíbený a kvalitní kousek Stříbrný náhrdelník H 3+1 SQUASH 6 od společnosti s úžasnou pověstí Bealio máte možnost získat u nás teď extra se slevou. Momentálně v akci za 2 999 Kč.