Stříbrný náhrdelník DESÁTEK růženec

Výjimečný produkt Stříbrný náhrdelník DESÁTEK růženec od naší známé značky Bealio snadno naleznete momentálně na našich stránkách za super peníze. Aktuálně za 2 399 Kč.
Stříbrný náhrdelník DESÁTEK růženec
Značka: Bealio
2 399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrný náhrdelník s desátkem růžence. Jednoduchý a krásný design diamantově broušených kuliček. Ideální náramek pro okamžité, snadné a rychlé počítání kuliček při modlitbě růžence.

Skvělý doplněk jako připomínka modlitby a víry. Perfektní dárek i pro výjimečné životní chvíle, jako je například biřmování, duchovní pouť nebo duchovní obnova.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 3 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Náboženské. Motiv Růženec. Motiv Desátek. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Délka řetízku 45 cm.