Stříbrný náhrdelník ČTYŘLÍSTEK

Akční produkt Stříbrný náhrdelník ČTYŘLÍSTEK od naší známé značky Bealio k dostání v naší aktuální nabídce opravdu levně. Výhodně za super cenu 719 Kč.
Stříbrný náhrdelník ČTYŘLÍSTEK
Značka: Bealio
719 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zářivý stříbrný náhrdelník pro dívky a ženy. Nádherně vymodelovaný čtyřlístek se zářivým zirkonem v jeho středu. Buďte světlem, radostí a nadějí se září symbolu štěstí na svém ladném krku. 

Motýl je symbolem zásadní změny či proměny v životě. V křesťanské symbolice pak nacházíme přesah do konečné proměny – vzkříšení. Motýl nám ukazuje úchvatnou lehkost ducha a jeho let – jeho tetelení je zosobněním radosti a svobody.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška přívěsku 6 mm. Šířka přívěsku 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Čtyřlístek. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Délka 40+5 cm. .