Stříbrný náhrdelník BISMARK Délka řetízku: 45 cm

Překrásný náhrdelník pro dívky a ženy. Řetízek je skládaný z malých oček, která jsou slisována do sebe a následně je... více informací »
Stříbrný náhrdelník BISMARK Délka řetízku: 45 cm
Značka: Bealio
1 325 Kč
Ověřit dostupnost
Překrásný náhrdelník pro dívky a ženy. Řetízek je skládaný z malých oček, která jsou slisována do sebe a následně je...

Překrásný náhrdelník pro dívky a ženy. Řetízek je skládaný z malých oček, která jsou slisována do sebe a následně je výsledný řetízek vybroušený diamanty. Potěší vás svou jemností, lehkostí a jedinečným třpytem.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 45 cm. Šířka vzoru 4 mm. Váha od 5,20 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . .

Často hledaný výrobek Stříbrný náhrdelník BISMARK Délka od přední značky Bealio jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě extra se slevou. K sehnání zrovna v akci za 1 325 Kč.