brilianty-sperky.cz

Stříbrný náhrdelník ANDĚL

Tento unikátní produkt Stříbrný náhrdelník ANDĚL originál od značky Bealio máte možnost dostat na našich stránkách teď skutečně výhodně! Aktuálně v akci od 1 049 Kč.
Stříbrný náhrdelník ANDĚL
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 049
Popis produktu

Nádherný stříbrný náhrdelník pro dívky a ženy. Krásně vymodelovaná a čistě zářící připomínka vašeho anděla strážného.

Jedinečná souprava v kombinaci se Stříbrné náušnice ANDĚL.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 10 mm. Šířka vzoru 14 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Anděl. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Délka řetízku 40+5 cm. .