brilianty-sperky.cz

Stříbrný náhrdelník ANDĚL něžný

Unikátní kus Stříbrný náhrdelník ANDĚL něžný od společnosti s výborným jménem Bealio můžete sehnat tady pořád výhodně. Výhodně za cenu 1 490 Kč.
Stříbrný náhrdelník ANDĚL něžný
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 490
Popis produktu

Elegantní stříbrný náhrdelník pro dívky a ženy. Stylový elegantní náhrdelník, který vám bude připomínat vašeho anděla strážného a on sám podtrhne váš něžný půvab.

Andělé – název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé – archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného – a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. KřídlaAndělská křídla – ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 25 mm. Výška vzoru 28 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Anděl. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku S řetízkem. Délka 40+5 cm.