Stříbrný náhrdelník 3+1 VLNKY Délka řetízku: 42 cm

Výrazný náhrdelník pro dívky a ženy. Velice populární třpytivý řetízek. Perfektní kombinace 3 vlnkových oválků a 1... více informací »
Stříbrný náhrdelník 3+1 VLNKY Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
2 070 Kč
Ověřit dostupnost
Výrazný náhrdelník pro dívky a ženy. Velice populární třpytivý řetízek. Perfektní kombinace 3 vlnkových oválků a 1...

Výrazný náhrdelník pro dívky a ženy. Velice populární třpytivý řetízek. Perfektní kombinace 3 vlnkových oválků a 1 disco-oválku.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka vzoru 3 mm. Váha od 7,99 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . .
Tento levný výrobek máte možnost najít mimo jiné tady na webu v populární kategorii náhrdelníky. Připravili jsme pro vás zcela nové kousky z této rubriky za výprodejovou cenu. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od dodavatele Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Bealio dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment. za opravdu výhodné peníze!

Tento designový produkt Stříbrný náhrdelník 3+1 VLNKY Délka od dodavatele kvalitních produktů Bealio můžete dostat zde teď právě za extra cenu. Na našich stránkách za 2 070 Kč.