Stříbrný náhrdelník 3+1 MĚSÍČNÍ brus Délka řetízku: 42 cm

Zářivý náhrdelník pro dívky a ženy. Velice populární třpytivý řetízek. Perfektní kombinace 3 broušených oválků a 1... více informací »
Stříbrný náhrdelník 3+1 MĚSÍČNÍ brus Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
1 418 Kč
Ověřit dostupnost
Zářivý náhrdelník pro dívky a ženy. Velice populární třpytivý řetízek. Perfektní kombinace 3 broušených oválků a 1...

Zářivý náhrdelník pro dívky a ženy. Velice populární třpytivý řetízek. Perfektní kombinace 3 broušených oválků a 1 hladkého.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek
  • Řetízek na nohu

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka vzoru 2 mm. Váha od 5,66 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . . Velmi prodávaný produkt Stříbrný náhrdelník 3+1 MĚSÍČNÍ brus Délka řetízku: 42 cm jde koupit již dnes na našich stránkách zařazený v sekci náhrdelníky. Nyní můžete získat zcela nové kusy z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci.

Ve slevě výrobek Stříbrný náhrdelník 3+1 MĚSÍČNÍ brus Délka od výrobce se zárukou kvality Bealio pohodlně pořídíte nyní ve slevě. Nyní pořídíte za 1 418 Kč.