Stříbrný náhrdelník 3+1 H-FIGARO 080 Délka řetízku: 45 cm

Klasický řetízek v upgrade s příčkou, takzvaným "HÁ-čkem" Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malá a 1... více informací »
Stříbrný náhrdelník 3+1 H-FIGARO 080 Délka řetízku: 45 cm
Značka: Bealio
1 375 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický řetízek v upgrade s příčkou, takzvaným "HÁ-čkem" Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malá a 1...

Klasický řetízek v upgrade s příčkou, takzvaným „HÁ-čkem“ Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malá a 1 dlouhé.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 45 cm. Šířka vzoru 3 mm. Váha od 6,45 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. .
Tento nejprodávanější produkt Stříbrný náhrdelník 3+1 H-FIGARO 080 Délka řetízku: 45 lze koupit bezprostředně tu na našich stránkách v populární sekci řetízky! Nyní můžete koupit ještě jiné kousky ve zmiňované rubrice v akci. Značka Bealio prodává prvotřídní sortiment.. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další skvělé kousky od dodavatele Bealio. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Stříbrný náhrdelník 3+1 H-FIGARO 080 od kvalitní společnosti Bealio jednoduše pořídíte u nás ve slevě. Produkt koupíte teď u nás za 1 375 Kč.