Stříbrný náhrdelník 3+1 FIGARO 100 Délka řetízku: 45 cm

Klasický řetízek s krásně pospojovanými stříbrnými očky. Nejvíce osvědčená kombinace 3 malá a 1 dlouhé... více informací »
Stříbrný náhrdelník 3+1 FIGARO 100 Délka řetízku: 45 cm
Značka: Bealio
1 749 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický řetízek s krásně pospojovanými stříbrnými očky. Nejvíce osvědčená kombinace 3 malá a 1 dlouhé...

Klasický řetízek s krásně pospojovanými stříbrnými očky. Nejvíce osvědčená kombinace 3 malá a 1 dlouhé očko. „Super-light“ – díky speciálnímu válcování je z tenkých stříbrných prutů vytvořen širší výsledný řetízek s úzkým profilem. Díky tomu je řetízek extra příjemný na nošení, působí masivněji a je za skvělou cenu!

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 45 cm. Šířka vzoru 3,5 mm. Váha od 7,49 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. .
Ve slevě tento výrobek Stříbrný náhrdelník 3+1 FIGARO 100 Délka řetízku: 45 jde nakoupit nyní tady na našich stránkách umístěný v kategorii řetízky. Vyberte si ještě další kousky z této oblíbené kategorie snadno online. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další produkty značky Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významná značka Bealio vám může poskytnout špičkové produkty za extra cenu.

Super kousek Stříbrný náhrdelník 3+1 FIGARO 100 Délka řetízku: 45 od známé společnosti Bealio jednoduše seženete u nás nyní za extra cenu! V akci za cenu 1 749 Kč.