Stříbrný modlitební prsten DESÁTEK růženec Velikost prstenu: 54

Modlitební stříbrný prsten s desátkem růžence. Jednoduchý a krásný design pro okamžité, snadné a rychlé počítání kuliček... více informací »
Stříbrný modlitební prsten DESÁTEK růženec Velikost prstenu: 54
Značka: Bealio
890 Kč
Ověřit dostupnost
Modlitební stříbrný prsten s desátkem růžence. Jednoduchý a krásný design pro okamžité, snadné a rychlé počítání kuliček...

Modlitební stříbrný prsten s desátkem růžence. Jednoduchý a krásný design pro okamžité, snadné a rychlé počítání kuliček při modlitbě růžence.

Skvělý doplněk jako připomínka modlitby a víry. Perfektní dárek i pro výjimečné životní chvíle, jako je například biřmování, duchovní pouť nebo duchovní obnova.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 54. Šířka prstenu 3 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Náboženské. Motiv Růženec. Motiv Desátek. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Typ prstenu Bez kamínků

Kvalitní a oblíbený výrobek Stříbrný modlitební prsten DESÁTEK růženec od společnosti Bealio máte možnost pořídit teď ve slevě! Akční cena 890 Kč.