brilianty-sperky.cz

Stříbrné přívěsek SRDCE

Tento kvalitní produkt Stříbrné přívěsek SRDCE od společnosti s výborným jménem Bealio je k získání na našich stránkách teď právě ve slevě! Výhodně za cenu 524 Kč.
Stříbrné přívěsek SRDCE
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
524
Popis produktu

Zářivý stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Nádherný lesk a záře potěší každé oko. Jedinečný romantický šperk pro výjimečné chvíle a krásné všední dny.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 22 mm. Šířka vzoru 18 mm. Váha 1,72 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ přívěsku Bez řetízku. .